Anti-smūginiai barjerai

Betafence praplėtė savo produkcijos asortimentą, pradėdami gaminti anti-smūginius barjerus, kurie gali atlaikyti iki 7 tonų jėgos transporto priemonių smūgius. 

JAV Betafence inžinieriai sukonstravo ir rinkai pateikė transporto priemonių atsitrenkimus atlaikančius užtvarus. Jų konstrukcija susideda iš trijų horizontaliai tvirtinamų kabelių, kurie patikimai pritvirtinami prie ypač tvirtų stulpų. Barjerai gali būti statomi kaip atskiri aptvarai, arba jungiami su jau esamomis aptvėrimo-apsaugos sistemomis.

Su šiais Betafence barjerais buvo atliekama daug įvairių testavimų, kurių rezultatai parodė jų atitikimą visiems keliamiems saugumo reikalavimams. Anti-smūginiams barjerams buvo suteikti Amerikos Valstijų Departamento (DOS) bei Amerikos Bandymų ir Medžiagų Tyrimų Draugijos (ASTM) sertifikatai. Bandymų metu automobilis važiuojantis 80 km/val  greičiu į užtvarus trenkėsi su 6800 kg jėga. Po šio susidūrimo automobilis buvo sudaužytas nepataisomai, o aptvarų deformacijos lygis nesiekė 1 metro.

Po susidūrimo automobilis tampa neremontuojamas, o užtvaras deformuojasi nedaugiau 1 metro

Šiuos nauji Betafence užtvarai aktualiausia naudoti ten, kur reikia užtikrinti ypač aukštą saugomu lygį, pvz. didelės svarbos valstybiniai ar energetiniai objektai, kalėjimai, valstybių sienos ir pan. Taip pat, jie gali pasitarnauti tose vietose, kur vyksta neramumai ar kariniai veiksmai bei yra tikėtina teroristinių išpuolių galimybė.

Šiuo metu barjerus galima įsigyti  ne Europos valstybių rinkose, esant poreikiui jie gali būti pateikiami  ir Centrinės bei Rytų Europos šalyse.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.