Atėjusi šiluma vis dažniau gena į sodus

Tiek pavasaris, tiek sparčiu tempu artėjanti vasara yra puikus metas atnaujinti ar pastatyti naują tvorą iš po žiemos atgyjančiam sodui. Dabar galite įsigyti pačių įvairiausių tvorų, kurios ne tik nuo nepageidaujamų asmenų ar gyvūnų apsaugos jūsų išpuoselėtą sodą, bet ir bus savotišku meno kūriniu, puikiai derančiu prie sode augančių gėlių ir kitų augalų. Šiais laikais vis daugiau žmonių dairosi į tokias tvoras, kurios išsiskirtų iš kaimynystėje esančių nuobodžių tvorų, būtų patvarios, nereikalaujančios nuolatinės ir varginančios priežiūros. Taip pat vis svarbesniu aspektu renkantis tvorą tampa estetinė tvoros išvaizda, modernus dizainas bei kokybės ir kainos santykis.

Zenturopanelės – puikus pasirinkimas, siekiantiems išskirtinai aptverti sodą

Betafence ypatingai atkreipia dėmesį į tvoros dizainą, patvarumą ir pritaikomumą prie įvairiųstiliaus sodų. Savo sodo tvorai galite rinktis Zenturo ir Zenturo Super paneles, kurios suteikia neribotas sodo aptvėrimo ir jo dekoravimo galimybes. Aukštos kokybės panelės gali būti tvirtinamos ant specialių stačiakampių Zenturo stulpelių, taip sukuriant gabionų sienas. Zenturo panelės gali būti užpildomos keliais užpildais (langeliais, „flexo“ ir „perfo“ juostelėmis), kurie jūsų sodui suteiks unikalumo ir norimą privatumo lygį.

Bekafor Classic – klasikinio stiliaus tvora, suteikianti foną sodo augalams

Ši klasikinė tvora pasižymi ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu tarnavimu daugelį metų. Iš plieno strypų pagamintos ir vėliau padengtos plastiku panelės yra nesunkiai tvirtinamos ant metalinių stulpelių. Siekiant dar didesnio privatumo, šios panelės gali būti užpildytos kelių rūšių užpildais (Bekafor, Collfort ir Bekafor  Nevada).

Saugumo ir estetikos derinys

Gražiai sutvarkytas ir tinkamai aptvertas sodas gali tapti jaukia užuovėja nuo miesto šurmulio, kurioje galėsite mėgautis jaukiu ir maloniu poilsiu su savo šeima ar draugais. Nebijokite ieškoti modernaus ir jūsų poreikius labiausiai tenkinančio sprendimo, nes tuomet galėsite grožėtis dėmesį patraukiančia ir saugumą užtikrinančia tvora. Pasirinkę aukštos kokybės, korozijai atsparią tvoros sistemą, galėsite pamiršti daug laiko ir pinigų kainuojančią reguliarią tvoros priežiūrą. Rinkitės aukštos kokybės Betafence produktus ir galėsite pamiršti, ką reiškia kiekvienais metais susidurti su rūdžiais ir kitomis tvoros problemomis.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.