Atsitverkite nuo triukšmo su Bekafor

Triukšmingi kaimynai ar judri gatvė gali Jums nuoduoti ramiai ilsėtis savo kieme ar sode. Savo poilsį galite padaryti maloniu įsirengę Bekafor Classic segmentinę tvorą su lentjuostėmis.

Platus pasirinkimas

Privatumą suteikianti Bekafor Classic segmentinė tvora išsiskiria savo estetiška išvaizda, o jos gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos leidžia tvorai išlikti puikios išvaizdos ilgus metus.

Tvorą galima papildyti šiomis lentjuostėmis, kurios garantuoja didesnį privatumą:

Bekafor Collfort – šiaurinės eglės skersinės lentjuostės, kurios natūraliai įsikomponuoja į aplinką ir puikia dera prie bet kokios architektūros pastatų.

Bekafor Nevada – lentjuostės pagamintos iš aukštos kokybės PVC plastiko. Standartiškai galima pasirinkti dvi spalvas: medžio imitacijos ir tamsiai žalios. Jeigu pageidaujate, galite užsakyti Bekafor Nevada lentjuostes tamsaus medžio arba antracito spalvos.

Lentjuosčių tvirtinimas

Bekafor Collfort ir Bekafor Nevada  lentjuostės gali būti derinamos ir montuojamos su Bekafor Classic segmentinėmis tvoromis ir vartais. Galima jomis uždengti visą tvorą arba tik dalį jo, pvz. atskiriant poilsio zoną nuo gatvės ar triukšmingų kaimynų. Taip šį sprendimą galite panaudoti tai daliai aptvėrimo, kurią vasarą dengia vynuogynai, bet žiemą pro jį viskas matoma. Ši sistema montuojama gana paprastai, įkišant lentjuostes į paneles ir prisukant jas varžtais.

Sistema gali būti lengvai montuojama tiek ant naujos tvoros tiek ir ant jau esamos (tik šiuo atveju gali tekti dalį tvoros išardyti, kad patogiau būtų galima pridėti lentjuostes).

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.