Betafence aptvėrėSant‘ Egidiožaidimų aikštelę

Italijos Olimpinio komiteto taikomus standartus atitinka tvirtas Betafence Fortinet Super suvirintos vielos tinklas

SaugiSant‘ Egidio sporto infrastruktūra

Italijoje vis daugiau dėmesio sulaukia žaidimų aikštelės ir stadionai, kurie privalo atitikti jiems komiteto keliamus reikalavimus ir užtikrinti sportininkų bei žiūrovų saugumą. Italijoje daugybė sporto įrengimų yra tikrinami, siekiant išsiaiškinti jų atitikimą Italijos Olimpinio komiteto federacijos keliamiems nuostatams ir taisyklėms. Tokie patys Italijos Olimpinio komiteto keliami reikalavimai buvo pateikti ir Sant‘ Egidio alla Vibrata futbolo aikštelės administratoriams.

Fortinet SuperFortinet Super – tai ypač tvirta tvora

Ilgas bendradarbiavimas su CONI ir didelė sporto infrastruktūrų įrengimo patirtis nulėmė, kad Italijos žaidimų aikštelės aptvėrimui buvo pasirinkta Betafence įmonė. Šios žaidimų aikštelės aptvėrimui Betafencepanaudojo suvirintos vielos sistemą su viengubais ir dvigubais atveriamais panašios formos užpildu vartais. Storos vertikalios ir horizontalios vielos bei siauros vielos tinklo akys (50×50 mm) užtikrina Fortinet Super tvorostvirtumą iratsparumą deformacijai.

Patikima 360 m.ilgioFortinet Super tvora

20 vnt.  2,5 m aukščio ir 20 m ilgio vielos ritiniųbuvo sunaudota žaidimų aikštelės Sant‘ Egidio alla Vibrata aptvėrimui. Suvirintas Fortinet Super vielos tinklas buvo sumontuotas ant 175 apvalių stulpelių, įrengtų 2 m atstumu vienas nuo kito. Ant viršutinių stulpelių dalių buvo pritvirtinti horizontalūs apvalūs antgaliai, kurie papildomai sutvirtina tvorą. Fortinet Super sistemosžalia spalva buvo pasirinkta neatsitiktinai, o kad labiau derėtų prie žalio žaidimų aikštelės paviršiaus.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.