Betafence ir F1

Betafence laimi kontraktą F1 trasos Indijoje aptvėrimui

Pirmosios Formulės 1 GP lenktynės Spalio mėnesį 2011 metais bus apsaugotos Betafence apsaugos sistemų.

Betafence vėl patvirtino savo kaip pasaulio tvorų sistemų gamintojos lyderio poziciją, kai buvo apdovanota tvorų bei prieigos kontrolės sistemų tiekimu pirmosioms Indijos Formulės 1 GP lenktynėms, kurios įvyks Spalio 30 naujai pavadintojo trasoje – „Buddh Tarptautinių Lenktynių Trasa“. Trasa, turinti sėdimųjų žiūrovų vietų nuo 100 000 iki 120 000, yra šiuo metu statoma maždaug už 50 km už Naujojo Delio, Didžiąjame Noida, ir yra pavadinta Gautam Buddh Nagaro rajono garbei, kur ji ir randasi. 5.14 km trasa buvo suprojektuota žymaus vokiečių lenktynių trasų dizainerio – Hermann Tilke.


Betafence tieks sekančias tvoras bei vartus Buddh Tarptautinėms Lenktynėms:

  • 9 km Nylofor 3D Super tvorų, įskaitant 37 atveriamuosius vartus žiūrovų sektoriams
  • 9 km fiksuotų ir mobilių FIA susidūrimo apsaugines tvoras pačioje trasoje
  • Lenktynių trasos apsaugines tvoras ir aptarnavimo zonos sienos vartus
  • 2 km Tempofor F2 Standard tvoras ir 17 vartų aptvėrimo teritorijai

„Nuo pranešimo apie Indijos prijungimo prie 2011 metų lenktynių kalendoriaus, Betafence Viduriniųjų Rytų Skyrius, esantis Dubajuje, vedami Aamir Siddiqui vietinio pardavimo vadybininko dirbo uoliai ties šiuo projektu. Mūsų apsaugos sistemos visiškai atitinka FIA griežtus reikalavimus, bei mūsų patirtis panašiuose projektuose, kaip „Motorland Aragon“ Ispanijoje, Abu Dabio F1 lenktynių trasa ir F1 SITRA lenktynių trasa Bahreine padėjo mums užtvirtinti kontraktą.“ – sakė Christophe Michee, Betafence Vidurio Rytų skyriaus pardavimo vadovas.

Renginio planuotjoų keliami tikslai buvo optimalus žiūrovų matomumas ir estetiškai patrauklus dizainas, tuo pat metu suteikiant aukščiausios kokybės apsaugą bei saugumą. Betafence inžinierių komanda, konsultuodamasi su klientu „Jaypee Sports International“ sukūrė sistemą, kuri specialiai atitinka visus šiuos reikalavimus, įskaitant lengvą įrengimą bei priežiūrą.

Video apie naująją lenktynių trasą:

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.