Betafence patarimai: ruošiame tvorą žiemai

Ruduo, pats tinkamiausias metas patikrinti savo tvorą ir pažiūrėti ar nėra kokių pažeidimų, o jei rasite ką reikia remontuoti, tai tam dar turėsite pakankamai laiko. Jeigu tvoroje yra pažeidimų, tai dėl žiemą iškritusio sniego ir stiprių vėjų ji gali visiškai nuvirsti.

Apžiūrą pradėkite nuo stulpų, patikrinkite ar jie visi stabiliai laikosi savo vietoje, ar nekliba. Radę tvoros stulpus, kurie neatrodo labai tvirtai, juos pakeiskite arba papildomai sutvirtinkite. Tinkamas stulpų tvirtumas labai svarbu, nes bent vienas nestabiliai stovintis stulpelis vėliau gali būti visos tvoros griūvimo priežastis.  Visus reikalingus betonavimo darbus paskubėkite atlikti iki kol dar temperatūra nenukrito žemiau nulio, nes esant šalčiams betonas lėčiau stingsta ir gali būti sunku tinkamai atlikti sutvirtinimo darbus.

Jeigu Jūsų tvora pastatyta iš impregnuotos medienos, tai kasmet papildomai Jums nieko nėra būtina daryti, tačiau jeigu statybai buvo naudojama paprastas medis, rekomenduojama kasmet tvorą impregnuoti, kad būtų didesnis atsparumas drėgmei.  Šiuo darbus geriausia atlikti vasarą, bet galima ir bet kuriuo metu laiku, esant saulėtai dienai. Taip pat, jeigu esate pasirinkę metalinę tvorą su patikima antikorozine danga, Jums pasiruošimo žiemai rūpesčių bus žymiai mažiau nei medinių tvorų savininkams.

Patikrinkite visus tvoros segmentų sutvirtinimo elementus, ar jie yra pakankamai tvirti, ar nėra rūdžių, radus bet kokius trūkumus pasistenkite juos pašalinti, nes kitu atveju stiprūs žiemos vėjai Jūsų tvorą gali „išnešioti gabalais“.

Patikrinę ir sutvarkę tvorą nepamirškite ir vartų. Patikrinkite ar jie užsidaro ir atsidaro e jokių trikdžių, ar nesikerta skląstis ir užraktas, nes žiemą visų judančių elementų veikimas darosi sunkesnis, taigi bet koks nedidelis nesklandumas gali privesti prie rimtesnio gedimo.

vartu paruosimas ziema

Artėjant žiemai įsitikinkite, kad vartai veikia sklandžiai

Daugiau patarimų ir idėjų kaip išsirinkti tinkamą tvorą ir tinkamai ją prižiūrėti, galite rasti apsilankę tvorų gamintojo Betafence tinklapyje, kuriame ne tik pateikiami aptvėrimų sistemų produktai su aprašymais, bet taip pat galima rasti profesionalų patarimų kaip įsirengti kiemą, koks geriausiai tinka tvoros pamatas, ar kokio tipo tinklą geriau naudoti ir daug kitų.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.