Caerano mokykla gali didžiuotis raudona tvora

Naujai įrengta Nylofor 2D Super panelių tvora tiesiog puikiai dera prie balto Canovamokyklos pastato ir efektyviai apsaugo vaikus

Ir saugi, ir elegantiška

Nylofor 2DAplink mokyklą įrengtos tvoros tikslas –efektyvus vaikų saugumo užtikrinimas. Tvora turi apsaugoti vaikus nuo perlipimo per tvorą ir patekimo už mokyklos ribų bei visą mokyklos teritoriją ir joje esančius žmones nuo nepageidaujamų įsibrovėlių. Saugia ir tuo pačiu elegantiška tvora galima džiaugtis, kaitvora atitinka ir trečią savybę – puikiai dera prie mokyklos pastatų.

Canova mokykla buvo aptverta raudona tvora

Caerano San Marco (Trevizas, Italija) esantis Canova vidurinės mokyklos pastatas praeivių ir mokinių dėmesį pritraukia savo balta elegancija. Raudona Nylofor 2D Super panelių tvora tiesiog nepaprastai išsiskiria balto pastato fone. Panaudojant juodus plastikinius fiksatorius, 2,5 m. pločio ir 1,23 m aukščio panelės buvo įrengtos ant apvalių kvadratinių stulpelių. Tvoros stulpeliai buvo įrengti ant plokščių ir pritvirtinti prie 0,5 m aukščio betoninių sienų. Iš viso 230 m. ilgio raudonai tvorai prireikė 90 Nylofor 2D Super panelių.

70 metų istorija susidūrė su modernumu

Dar 1943 metais darytoje nuotraukoje galima lengvai įžiūrėti Canova mokyklos įėjimą, o priešais jį – seną tinklinę tvora, įrengtą ant betoninių stulpelių. Kiek daugiau nei po 70 metų mokyklos pastatas beveik niekuo nesiskiria nuo to, koks buvo prieš 70 metų, tačiau tvora buvo pakeista iš pagrindų:sena tvora buvo pakeista tvirtomis panelėmis su suvirintomis 8,00 mm diametro horizontaliomis ir 6,00 mm diametro vertikaliomisbei dvigubomis horizontaliomis vielomis. Per tuos metus vaikų saugumo užtikrinimui buvo pradėtas skirti vis didesnis dėmesys.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.