Fattori stadionas buvo aptvertas Publifor tvora

Tvirtos, ant betoninio pagrindo sumontuotos panelės saugo įėjimus į L“Acquila stadioną.

Tiek žiūrovai, tiek žaidėjai yra saugūs

Fattori stadionui, kuris buvo atidarytas 1929 metais, yra beveik 90 metų. Per tiek metų tiek techniniai, tiek žmonių saugumui keliamireikalavimai labai pasikeitė. 2013 metais Fattori stadionas buvo modernizuotas, siekiant ir toliau organizuoti nacionalines sporto žaidynes. Modernizacijosmetu buvo įrengti nauji suoliukai ir pasodinta nauja veja. Taip pat pagaliau buvo išspręstas ir vandens,susirenkančio ant paviršiaus, surinkimo klausimas. Stadionas buvo modernizuotas, kad atitiktų jam keliamus Italijos ir Europos teisės reikalavimus.

Publifor tvora saugo stadiono įėjimus

Į sporto žaidynes ateinantys fanai didesnį saugumo lygį pajus jau prie pat stadiono įėjimo. Įėjimą į stadioną saugo metaliniai stumdomi geltoni vartai. Stadiono vartų konstrukcija buvo pagrįsta stipriais suvirintais rėmais ir užpildais, kurie buvo pagaminti iš deformacijai atsparių Nylofor 2D Super panelių su dvigubomis horizontaliomis vielomis. Publifor tvora buvo sumontuota iš tokių pačių, tik žalios spalvos panelių rėmuose, pritvirtintų ant betonu užpildytų metalinių pamatų. Žmogui nemažai sveriančias paneles pajudinti yra beveik neįmanoma. Taip pat panelės turi specialias skyles keltuvams, kurie jas gali lengvai kilnoti iš vienos vietos į kitą.

Efektyvumo ir aukščiausio saugumo garantija

Publifor tvoros atitinka Italijos teisės ir Europos normas, kurios yra nustatytos pagal EN 13200-3. Čia pateikiami minimalūs standartai ir reikalavimai konstrukcijos elementų projektavimui, atskiriant išorines ir vidines sritis. Nacionalinė CONI institucija (Nacionalinis Italijos olimpinis komitetas), kuri yra atsakinga už stadionų tinkamumo olimpinėms žaidynėms patvirtinimą, sertifikavo Publifor tvorą.

L‘acquila Fattori stadionas

Tommaso Fattori stadionas yra multifunkcionali sporto varžybų vieta, esanti sporto komplekse netoli istorinio L‘acquila miesto centro. Stadionas buvo pastatytas per 4 metus(1929-1933) ir pavadintas Tommaso Fattori, regbio žaidėjo ir garsaus 50-ųjų XX amžiaus trenerio, vardo garbei. Stadione vienu metu gali tilpti iki 10.000 žiūrovų. Vietinės futbolo ir regbio komandos dažniausiai naudojasi Fattori stadionu. Taip pat šiame stadione yra organizuojamos nacionalinės Italijos regbio bei futbolo komandų varžybos.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.