Gabionai – rudens lapų paslėpimui

Nors dabar pagaliau mus pasiekė pavasaris, bet siūlome iš karto pagalvoti, kaip savo kieme tvarkysimės rudenį. Šiuos patarimus, galbūt rasite kaip pritaikyti ir pavasarinio tvarkymosi metu.

Spalvoti rudens lapai be jokios abejonės džiugina kiekvieno mūsų akį. Tačiau be nuostabaus gamtos grožio jie mums suteikia ir nemažai vargų, ypač jeigu turime tavo teritoriją ir norime palaikyti ją tvarkingą. Laimė, jog mes galime pasiūlyti jums keletą lapų pritaikymo bei apsisaugojimo nuo jų būdų.

Gabiono siena 

Gabiono siena gali pasitarnauti kaip puiki vieta kompostuoti nukritusius medžių lapus. Papildomą vietą tarp lapų galite panaudoti sodo įrankių paslėpimui, ar daržovių laikymui. Taip pat gabiono sieną galima užpildyti drožlėmis: taip jūs ne tik  paslėpsite pūvančius lapus, bet ir išvengsite nemalonaus jų skleidžiamo kvapo. Kadangi šis užpildas yra pakankamai smulkus, rekomenduojame pačius didžiausius gabiono sienos tarpus uždengti Perfo arba Flexo juostomis.

Apsaugokite nuotekų sistemą

Vienas dažniausiai pasitaikančių nukritusių lapų keliamų sunkumų yra lietaus vandens nutekėjimo sistemos užsikimšimas. Dideliam kiekiui lapų patekus į nutekamuosius vamzdžius bei latakus jūs galite susidurti su itin dideliais sunkumais megindami juos iš ten ištraukti. Laimei mes turime sprendimą ir šiai problemai. Jums tereikia įsigyti Casanet tinklą, kuris neleis lapams užkirsti kelio nutekančiam lietaus vandeniui. Susirinkus dideliam kiekiui lapų tinklelyje, jūs galėsite išvalyti juos visus iškart, nededami papildomų pastangų bandymams tuos lapus iškrapštyti.

Betafence visuomet padės jums pasiruošti artėjančiam rudeniui ir jokie šio nuostabaus metų laiko keliami  sunkumai nebekels jums rūpesčių!

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.