Ką pasirinkti: segmentinę tvorą ar tvoros tinklą?

Prieš renkantis tvorą, sužinokite daugiau apie skirtumus tarp segmentinės tvoros ir tvoros tinklo. Pagrindiniai pasirinkimo kriterijai: montavimo paprastumas ir greitis, panaudojimo būdas ir estetika.

Susiruošę aptverti savo namo kiemą ar sodą, pirmiausią turite išsirinkti aptvėrimo sprendimo būdą. Greičiausiai rinksitės vieną iš šių – segmentinę tvorą arba tvoros tinklą. Tačiau, kuris variantas tinkamesnis? Siūlome skaityti toliau ir rasti pagrindinius šių aptvėrimo sistemų skirtumus.

Tvoros tinklo privalumai

Tvoros tinklą galite pasirinkti suvirintą arba regztą. Pagrindiniai tokio aptvėrimo privalumai:

  • Plačios pritaikymo galimybės – puikiai dera prie įvairių stulpų ar vartų
  • Neišsišokanti išvaizda
  • Paprastas ir greitas montavimas
  • Atsparumas korozijai.

Jeigu ieškote daugiau tradicinės tvoros, tinkamas pasirinkimas –  regztas Resistor tinklas. Jeigu norite įdomesnio  sprendimo – tai puikiai tiks suvirintas Pantanet tvoros tinklas. Jį galite įsigyti ir antracito spalvos, o dėl stačiakampių arba kvadratinės formos tinklo akučių tinklas atrodo moderniai ir išsiskiria tarp įprastų aptvėrimų.  Pantanet gaminamas kelių modifikacijų, priklausomai nuo reikalingo saugumo lygio.
 

Segmentinių tvorų privalumai

Įsirengiant segmentines tvoras – savo teritoriją aptversite itin patikimai. Pagrindiniai tokio sprendimo privalumai:

  • Platus tvorų pasirinkimo spektras;
  • Suderinamumas su daugeliu stulpų ir vartų;
  • dėl savo patvarumo ir atsparumo korozijai, segmentinės tvoros tarnauja daug metų.

Pagrindiniai skirtumai

Abiejų sistemų montavimas yra gana paprastas, bet aptvėrimą įsirengsite greičiau, jeigu pasirinksite segmentines tvoras.

Tvoros tinklas yra pigesnis, bet turi ribotas galimybes priderinant jį prie namo architektūros, tad jeigu norite dekoratyvinio ir išskirtinio aptvėrimo – rinkitės segmentines tvoras, pvz. Decofor.

Segmentai ir tinklai yra padengti dviem skirtingai būdais – tinklas padengtas PVC danga, kas jam suteikia patvarumo, bet riboja spalvų pasirinkimą. Segmentinės tvoros padengtos poliesterio danga, dėl ko paviršius yra lygus ir blizgantis, o spalvų pasirinkimo galimybės – plačios (galima užsisakyti praktiškai bet kurią spalvą iš RAL spalvų paletės)

Sunku pasirinkti? Suderinkite

Taip pat, tvoros tinklą ir segmentus galite nesunkiai tarpusavyje suderinti. Išorinę tvoros dalį įrenkite naudojant segmentus, o mažiau matomą aptvėrimo dalį įrenkite naudojant suvirintą arba regztą tvoros tinklą. Segmentinė tvora suteiks solidumo ir estetikos, o tvoros tinklas neužgoš natūralios žaliosios architektūros.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.