Kroatijoje vandens parkui parinktos 4 tipų tvoros

Sibenike įsikūrusį naują vandens parką patikimai saugo aukštos kokybės Securifor panelių tvora.

 

Parką juosia kiek ilgesnė nei 2 km. tvora

„Šią puikią kelionę pradėjome 2012 metų pabaigoje“ – teigia Betafence pardavimų vadovas Kroatijoje. „Solaris – tai įmonė, kuri pasiryžo pastatyti didžiulį rekreacijos kompleksą Dalmatijos pakrantėje įsikūrusiame Sibeniko mieste. Šį didžiulį kompleksą sudaro viešbučiai, stovyklavietės, plaukiojimo baseinai ir sporto aikštelės. Iki šios dienos mes jau esame sumontavę ilgesnę nei 2000 m. ilgio tvorą, kurią sudaro skirtingų tipų tvoros“ – patikslina pardavimų vadovas.

Išorę saugo tvirta Securifor tvora

Už įėjimą į Solaris Beach Resort vandens parką reikia mokėti. Mokestis buvo reikalingas tam, kad apsaugoti šį rekreacijos kompleksą nuo masės žmonių, siekiančių naudotis paslaugomis be bilieto. Šio tikslo įgyvendinimui buvo pasirinkta Securifor 2D aukštos klasės saugumo tvoros sistema. 2,4 metrų aukščio panelės buvo sumontuotos ant profiliuotų Bekafix Super stulpelių (buvo pastatyta 200 m. ilgio tvora). Securifor tinklas yra itin siauras, todėl laipiojimas tvora yra neįmanomas. Tačiau pati tvora yra skaidri, o tai tik palengvina teritorijos stebėjimą.

Barofor panelės saugo vidų

Solario vandens parkas yra įsikūręs gana didelėje teritorijoje, kurioje yra keletas įrengimų. Keletą iš šių įrengimų reikėjo atskirti vienas nuo kito. Šio tikslo įgyvendinimui kuo puikiausiai tiko dekoratyvinė Barofor Deco panelių sistema. Iš 1.5 m. aukščio panelių buvo sumontuota 260 m. ilgio tvora.

Sporto aikšteles saugo Bekasport tvora

Vandens parko komplekso kambarių, futbolo ir krepšinio žaidimų aikštelių tvoroms buvo iškelti reikalavimai: tvoros turi būti tvirtos ir tuo pačiu metu mažinančios triukšmą, kylantį lankytojams žaidžiant su kamuoliu. Bekasport tvoros sistema buvo pasirinkta tam, kad užtikrinti netoliese esančiuose viešbučiuose įsikūrusių turistų ramybę. Nylofor 2D Super panelės su dvigubomis horizontaliomis vielomis buvo sumontuotos ant specialius neopreno įdėklus turinčių stačiakampių stulpelių. Šie įdėklai sumažina triukšmo lygį. Iš 4 m. aukščio panelių buvo sumontuota 230 m. ilgio tvora. Ši 240 m. ilgio Securifor 2D tvoros sistema buvo papildomai pasirinkta ir teniso kortų apsaugai. 3 m. aukščio panelės buvo sumontuotos ant  Bekafix Super stulpelių.

Unikali rožėmis apraizgyta Zenturo tvora

Pati ilgiausia, net 1180 m. ilgio tvora buvo sumontuota aplink rekreacijos kompleksą. Ji buvo pastatyta iš 2 m. aukščio Zenturo Super panelių, sumontuotų ant stačiakampių stulpelių. Zenturo Super panelės yra pagamintos iš suvirintų vielų, sukuriančių dviejų dimensijų tinklus (100×50 ir 50×50 mm). Šis unikalus tvoros dizainas buvo papuoštas su raudonomis tvora šliaužiančiomis rožėmis.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.