Naujas internetinis portalas klientams

Nuo šių metų pradžios Betafence savo klientams Lenkijoje suteikė galimybę jungtis prie naujos internetinės svetainės ogradzamy.pl, kurie išsamiai, paprastai ir aiškiai pateikiam visa informacija apie tvoras, aptvėrimo sprendimus.Tvorų ekspertų internetinė svetainė padeda klientams išsirinkti tvoras
Šioje svetainėje klientai gali rasti aptvėrimo sprendimų pavyzdžių, todėl tai puiki vieta pasisemti idėjų. Susikūrus savo sprendimo vizija, tuoj pat toje pačioje svetainėje Betastudijos programos pagalba galima savo kūrinį vizualizuoti, pamatyti, kiek maždaug gali prireikti medžiagų sumanymui įgyvendinti ir kiek tai galėtų kainuoti.
Klientams, mėgstantiems viską daryti savo rankomis arba tiesiog norintiems sutaupyti nesirenkant tvorų montavimo paslaugų, specialiai sukurtas skyrelis „Pasidaryk pats“, kuriame pateikiamos instrukcijos ir pavyzdžiai, kaip sumontuoti vieną ar kitą tvorą, kaip teisingai naudoti Betafence produktus. Internete galima rasti visus įmanomus produktų vadovus, įrengimo ir eksploatavimo instrukcijas.
Svetainė leis klientams lengviau rasti tinkamą sau aptvėrimo sprendimą, atsakys į visus jam iškylančius klausimus.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.