Nylofor tvora saugo atrestauruotą mokyklą

Raudonų plytų Riccione vidurinės mokyklos sienos puikiai dera su žaliomis tvoros panelėmis

 

It Feniksas iš pelenų

Riccione miestelio “Senosios plytinės” rajone yra išlikusios 1908 m. pastatytos plytų gamyklos, kurios veikė iki 1970 m. Šiame miestelio rajone, netoli naujos vietiniam jaunimui skirtos vidurinės mokyklos, yra įsikūręs modernus švietimo ir kultūros centras. Plytų gamyklų istoriniai architektūros elementai buvo įtraukti į atrestauravimo projektą. Šie elementai buvo atrestauruoti, panaudojant modernias struktūrines sistemas ir statybines medžiagas. Įgyvendinto projekto rezultatas – įvairių formų, medžiagų ir spalvų harmonija.

Modernią mokyklą juosia elegantiška tvora

Siekiant kiek įmanoma sumažinti poveikį aplinkai, ši moderni mokykla buvo pastatyta laikantis ekologinių statybos reikalavimų ir energijos vartojimo efektyvumo standartų. Horizontalios plytos iš išorės patraukia dėmesį savo statybos dizainu. Mokyklos teritorija buvo suprojektuota taip, kad pabrėžti žalumą, sumažinti architektūrinius trikdžius bei įlieti pastatą į bendrą kraštovaizdį.

Žalia tvora

Mokyklos teritoriją ir greta stovintį sporto centrą reikėjo atskirti, todėl buvo pritaikyta paprasta, prie aplinkos deranti tvora. Siekiant apsaugoti mokyklą nuo neteisėtų įsbrovimų ir įsilaužimų, buvo įrengta itin tvirta Betafence Nylofor® 3D tvoros sistema. Moderni padengimo technologija užtikrina Nylofor® 3D sistemos ilgaamžiškumą. Mokykla buvo aptverta su 203 cm. dydžio panelėmis ir kvadratiniais stulpeliais. Tvoros ilgis yra 200 m. Tvora taip pat turi 3 Nylofor panelėmis užpildytus pėstiesiems skirtus vartus.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.