Palladio tvora patikimai saugo vaikų darželį Romoje

Juodos spalvos elegantiška tvoros sistema saugo Italijos vaikų darželį

Svarbiausia užtikrinti saugumą

Italijos direktyvos nenurodo, kaip aplink pastatus ir teritorijas, kuriose lankosi vaikai, turėtų būti įrengiamos tvoros. Laimei pagrindinius saugumo reikalavimus žino kiekvienas:

  • tvora turi būti be aštrių dalių, kurios gali kelti grėsmę vaikų sveikatai
  • tvoros konstrukcija turėtų atlikti atgrasymo funkciją, kad vaikai nelaipiotų per ją
  • atstumai tarp vertikalių vielų turi būti tokie maži, kad vaikams būtų neįmanoma įkišti savo galvų tarp tarpų

Visus šiuos saugumo reikalavimus puikiai atlieka Palladio panelių sistema.

Estetika – svarbus veiksnys

Vaikai didžiąją dienos dalį praleidžia darželiuose ir žaidimų aikštelėse. Todėl šių vietų pagrindinis ir pats svarbiausias uždavinys yra vaikų saugumas. Tačiau darželių ar žaidimų aikštelių išvaizda bei estetika taip pat turi svarbų vaidmenį. Tik akį patraukiančios tvoros gali supančią aplinką paversti į vaikams labiau draugišką vietą. Dažnai tvoros pamoko vaikus, kad reikia laikytis duotų nurodymų ir atkreipti dėmesį į pasaulio, esančio aplink juos, grožį. Būtent šios naujos itališkos Palladio panelės suderina saugumą ir apvalias formas su estetiniu ir stilingu dizainu.

Privatus vaikų darželis Romoje – saugi ir elegantiška vieta

Palladio panelių tvoros sistema buvo pasirinkta gana didelės privataus vaikų darželio žaidimų aikštelės Romoje aptvėrimui. Ant stačiakampės formos stulpelių buvo įrengtos juodos spalvos panelės (RAL 9005). Ant kai kurių stulpelių buvo įrengtos metalinės plokštelės, o pastarieji sumontuoti ant betoninių sienų. Net dveji Palladio vartai, užpildyti plieniniais šviesiai ruda spalva nudažytais lakštais, efektyviai saugo įėjimus į vaikų žaidimų aikštelės teritoriją. Tvoroje įrengti vartai turi spynas. Iš viso buvo įrengta 60 m. tvora.

Palladio tvora

Palladio panelių sistema buvo sukurta ir užpatentuota Betafence, kuris įsikūręs Tortoreto. Šiemet ši tvoros sistema buvo pradėta gaminti Italijos rinkoje. Palladio sistema susideda iš 2 m. pločio ir 3 skirtingų aukščių (0,96 – 1,16 – 1,46 m.) panelių, 3 aukščių stulpelių (1,5 – 1,7 – 2,0 m.) ir vartų. Klientai turi galimybę rinktis tarp viengubų (1,36 m. pločio) ar dvigubų (3,45 m. pločio) atveriamų ar stumdomų vartų su laisvu 3,0, 4,0 arba 5,5 m. praėjimu. Standartiškai Palladio panelių sistema yra gaminama juodos arba pilkos spalvos.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.