Parodoje atnaujinti vartai

Tvoros vartai Fortinet

Betafence toliau aktyviai tobulina savo esamus gaminius ir kuria naujus. Šių metų sausio Pristatyti atnaujinti tvoros vartaimėnesį tai galėjo išvysti lankytojai apsilankę aptvėrimų ir apsaugos sistemų parodoje, kuri vyko Niurnbergo mieste. Savo daugiau nei 110 kvadratinių metrų pločio stende lankytojams buvo pristatyti atnaujinti tvoros vartai Fortinet.  Šie vartai dėl puikaus kainos ir kokybės santykio jau buvo pelnę pripažinimą daugelyje rinkų. Atnaujintam vartų variante modernizuotas dizainas, patobulinti visi elementai, pvz. užraktas, kad būtų tvirtesni ir veiktų dar patikimiau. Šis sprendimas puikiai tinka tiek privataus kiemo tiek ir pramoninio objekto aptvėrimų į rengimui. Pagrindiniai vartų privalumai:

  • Modernus dizainas – šių tvoros vartų užpildas pagamintas iš vielos tinklo atrodo elegantiškai ir moderniai. Vartų konstrukcija galima vienguba arba dviguba.
  • Tvirtumas ir saugumas – visi vartų elementai pagaminti taip, kad būtų tvirti ir garantuotų maksimalų saugumą.
  • Greitas montavimas – vartai įrengiami greitai ir paprastai, reikalingų priedų ir įrankių kiekis – minimalus.

Be Fortinet, parodoje buvo taip pat pristatyti ir stumdomi vartai Modivia ir Becamatic, bei tvora segmentinė tvora Modivia bei Secura Pulse.

Betafence tvora ir tvoros vartai yra žinomi visame pasaulyje, gaminiai tiekiami į daugiau nei šimtą pasaulio šalių.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.