Saugūs automobilių salonai Pietų Afrikoje

Pietų Afrikoje automobilių salonus saugo ir jais gerėtis leidžia Betafence aukštos kokybės tvoros

Galite matyti, bet pavogti – geriau net nemėginti

Visame pasaulyje automobilių salonų savininkai susiduria su lygiai ta pačia dilema – kaip tinkamai ir efektyviai nuo potencialių vagių apsaugoti automobilius, bet tuo pačiu po sunkiomis ir neperšviečiamomis tvoromis jų nepaslėpti nuo potencialių pirkėjų. Sunkios ir neskaidrios (pavyzdžiui, mūro ar medinės) tvoros gali efektyviai atgrasinti vagis nuo automobilių salono, tačiau lygiai taip pat jį gali ir uždengti nuo potencialių pirkėjų.Automobilių salonas, neturintis jokios tvoros, tik padrąsina potencialius vagis „pasiskolinti“ vieną iš automobilių. Todėl pats geriausias sprendimas – tvirtos ir skaidrios tvoros įrengimas.

Tvora pagal saugumo lygį

Jeigu jūsų tikslas –reprezentatyvus automobilių pristatymas, o jūsų automobilių salonas yra įsikūręs saugioje zonoje, tuomet galite rinktis Nylofor 3D panelių sistemas. Storos vielos ir horizontalūs 3D išlenkimai užtikrina aukšto lygio tvoros atsparumą pažeidimams ir deformacijoms. Didelės, 200×50 mm, tinklo akysgarantuoja, kad tvora bus peršviečiama. Visgi jeigu jūsų automobilių salonas yra įsikūręs vagių mėgstamoje vietoje (kaip kai kuriuose Pietų Afrikos regionuose), tuomet geresnis sprendimas būtų pasirinkti Betaview tvoros sistemą. SiaurosSecurifor 3D tipo panelinės tvoros tinklo akys efektyviai apsaugo nuo perlipimo per tvorą. Panelėmspapildomo tvirtumo suteikia horizontalūs 3 matmenų išlenkimai. Nors Betaview panelių tvoros tinklo akys yra siaurios, tačiauvis tiek užtikrina puikų automobilių vaizdą net ir iš už tvoros, todėl kad yra skaidrios.

Keiptaune įsikūrę Ford, Mazda ir Toyota automobilių salonai

Keiptaune du Car Group Porter salonai (Ford ir Mazda) buvo aptverti su Nylofor Medium 2 metrų aukščio panelių tvora. Su metaliniais fiksatoriais žalios spalvos panelės buvo pritvirtintos ant apvalių stulpelių. O tuo tarpu Toyota salonas, įsikūręs dar nesaugesnėje Pietų Afrikos dalyje, buvo aptvertas su Betaview sistema. Su metaliniais fiksatoriais panelės buvo sumontuotos ant metalinių Bekafix Secure stulpelių. Tvora buvo įrengta metalo antracito spalvos.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.