Segmentinė tvora ir kiti Betafence produktai

“Betafence” –  pasaulio lyderė tarp tvorų gamintojų, kompanijos tvoros ir kiti produktai žinomi visame pasaulyje. Savo plačiame asortimente galime pasiūlyti šiuos produktus:

1. Segmentinės tvoros sistemos:

Barofor®
Barofor Barofor® segmentine tvoraaudojama, kai ypatingas dėmesys skiriamas apsaugai ir riboms nustatyti. Šia segmentine tvora galima aptverti pramoninės paskirties pastatus, komunalines paslaugas teikiančias įmones, stadionus, viešosios paskirties pastatus, privačias valdas, mokyklas.
Segmentų dydžiai (m): 2,52×1; 2,52×1,2; 2,52×1,5; 2,52×1,8; 2,52×2; 2,52×2,4.
Bekafor® Classic
Bekafor ClaBekafor® Classic segmentine tvorassic yra tvirta klasikinė segmentinės tvoros sistema, skirta namų ir sodų apsaugai.
Segmentų dydžiai (m): 2×0,63; 2×1,03; 2×1,23; 2×1,53; 2×1,73; 2×2,03.
Bekafor® Prestige
Bekafor PrestiBekafor® Prestigege yra išskirtinių ir dekoratyvinių segmentinių užtvarų sistema, idealiai apsauganti namą ir sodą. Bekafor Prestige yra puiki kalvystės gaminių alternatyva.
Segmentų dydžiai (m): 2,02×0,86; 2,02×1,09; 2,02×1,29; 2,02×1,49.
Nylofor® 2D/2D Super
Nylofor® 2D/2D Super
Nylofor 2D & 2D Super sistema yra pagaminta iš tvirto apsauginio segmento, suvirintomis akimis, ir turi dvigubus horizontalius strypus. Ši profesionali tvoros sistema garantuoja ir tvirtumą, ir apsaugą.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×1,03; 2,5×1,23; 2,5×1,43; 2,5×1,63; 2,5×1,83; 2,5×2,03; 2,5×2,43.
Nylofor® 3D
Nylofor® 3DNylofor 3D sistema rinkoje yra laikoma etalonu. Užbaigta, profesionali tvoros sistema suteikia optimalią apsaugą.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×0,63; 2,5×1,03; 2,5×1,23; 2,5×1,43; 2,5×1,63; 2,5×1,83; 2,5×2,03; 2,5×2,43.
Nylofor® 3D Pro
Nylofor® 3D Pro
Nylofor 3D PRO yra aukštos kokybės tvorų sistema su 2,5 m pločio tvoros segmentais ir dideliu stulpų pasirinkimu. Ši sistema pasižymi ilgaamžiškumu, greitu ir patogiu montavimu, puikiu kainos ir kokybės santykiu.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×1,03; 2,5×1,23; 2,5×1,43; 2,5×1,63; 2,5×1,83; 2,5×2,03; 2,5×2,43.
Nylofor® 3D Super
Nylofor® 3D SuperNylofor 3D Super sistema su specialiu 3D išlenkimu ir labai tvirtais horizontaliais strypais sukuria optimalią apsaugą.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×1,63; 2,5×2,03; 2,5×2,43; 2,5x,03;  2,5×4,03.
Nylofor® F
Nylofor F Nylofor® Fsistemą sudaro segmentinė tvora, pagaminta iš tvirtų stačiakampių, suvirintų akių su horizontaliais, plokščiais strypais, ir specialių stulpelių su tvirtinimo sistema.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×0,63; 2,5×1,03; 2,5×1,23; 2,5×1,43; 2,5×1,63; 2,5×1,83; 2,5×2,03.
Nylofor® Medium
NylNylofor® Mediumofor Medium yra užbaigta aukštos kokybės segmentinė tvora, užtikrinanti ypač ilgą tarnavimo laiką ir nedideles išlaidas.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×0,63; 2,5×1,03; 2,5×1,23; 2,5×1,43; 2,5×1,63; 2,5×1,83; 2,5×2,03.
Securifor®
Securifor – tSecurifor®ai pilna aptvėrimo sistema, susidedanti iš sunkių ir itin saugių suvirintos vielos panelių su perlipimui atspariu stačiakampių akučių tinklu, pritvirtintu prie vieno iš dviejų specialių rūšių stulpų.
Segmentų dydžiai (m): 2,5×2; 2,5×2,4; 2,5×3; 2,5×3,6; 2,5×4; 2,5×4,7; 2,5×5,3; 2,5×6.
Zenturo®
ZenZenturo®turo® yra universalus „viskas viename“ sprendimas, skirtas neribotoms šiuolaikinėms aptvėrimo ir sodo dekoravimo koncepcijoms. Kurkime jūsų tvorą kartu!
Betafence segmentinės tvoros panelės yra greitai ir paprastai montuojamos, suderinamos su įvairiais aptvėrimų sprendimais.
Segmentų dydžiai (m): 2×0,65; 2×0,95; 2×1,25; 2×1,55; 2×1,7; 2×2.

2. Suvirintas tinklas

Betafence gali pasiūlyti platų suvirintų tinklų asortimentą, tokių tinklų kaip:

Fortinet®
Fortinet sisFortinet®temoa susideda iš plastiku padengtos tvoros ritiniuose ir Bekaclip stulpelių. Ji idealiai tinka aptverti pramoninės paskirties pastatus, oro uostus ir karinius objektus.
Luxanet®
Luxanet®Luxanet yra dekoratyvinės tvoros, padedančios sukurti originalų sodą.
Pantanet® Family
Pantanet yra užbaigta sistema, kurią sudaro suvirintas, Pantanet® Familycinkuotas ir plastiku padengtas vielos tinklas ritiniuose ir pritaikyti stulpeliai. Idealiai tinka naudoti privačiuose soduose ir parkuose.
Pantanet® Garden
PantanePantanet® Gardent yra užbaigta sistema, kurią sudaro suvirintas, cinkuotas ir plastiku padengtas vielos tinklas ritiniuose ir pritaikyti stulpeliai. Idealiai tinka naudoti privačiuose soduose ir parkuose.
Pantanet® Light
Pantanet yPantanet® Lightra užbaigta sistema, kurią sudaro suvirintas, cinkuotas ir plastiku padengtas vielos tinklas ritiniuose ir pritaikyti stulpeliai. Idealiai tinka naudoti privačiuose soduose ir parkuose.
Pantanet® Protect
Pantanet yrPantanet® Protecta užbaigta sistema, kurią sudaro suvirintas, cinkuotas ir plastiku padengtas vielos tinklas ritiniuose ir pritaikyti stulpeliai. Idealiai tinka naudoti privačiuose soduose ir parkuose.

3. Pintos ir regztos vielos tinklas

Betafence gali pasiūlyti taip pat itin populiarius pintus ir regztus vielos tinklus, kadangi tinklai būdami lankstūs, bei patvarūs tinka aptverti bet kokį objektą.

Luxursus®
Luxursus yra dekoratyvinės tvoros, padedančios Luxursus®sukurti originalų sodą.
Resitor®
Resitor tvorų sistema išsaugo formą, bet yra elastinga. Ją sudaro regztos vielos tinklas su rombo formos akimis. Taikomas montavimo metodas, kai tvora įrengiama, yra efektyvus ir nesudėtingas.

 

4. Tvorų stulpai

Betafence turi viena didžiausių asortimentų tvorų stulpų, bei stulpų atskirai kiekvienam klientui. Stulpeliai puikiai dera su Betafence gaminama segmentine tvora. Yra siūlomi tokie stulpai ir jų variantai:

Apskrito skerspjūvio stulpeliai
Profesionalūs apskrito skerspjūvio metaliniai Apskrito skerspjūvio stulpeliaistulpeliai, cinkuoti ir padengti plastiko sluoksniu.
Bekaclip stulpeliai
Metaliniuose Bekaclip stulpeliaistulpuose įrengta tinklo fiksavimo juosta, kuri padeda greitai ir nesunkiai įrengti tvoros ritinius ir Bekafor Classic bei Prestige plokštes.
EL stulpeliai
StačiakampEL stulpeliaiio profilio stulpeliai, cinkuoti, arba
padengti poliesteriu naudojant miltelinę technologiją.
Bekafix stulpeliai
Cinkuoti ir padengti poliesteriu profilio stulpeliai su Bekafix stulpeliaitvirtinimo sistema.
Kvadratinio skerspjūvio Nylofor stulpeliai
Kvadratinio skerspjūvio stulpeliai, cinkuoti, padengti polieKvadratinio skerspjūvio Nylofor stulpeliaisteriu, su specialia tvirtinimo sistema.

5. Prieigos kontrolė

Bekafor Classic vartai
GalimBekafor Classic vartaia įsigyti viengubus arba dvigubus Bekafor Classic vartus su Bekafor Classic tvoros užpildu, suderinančiu Bekafor Classic vartus su tvoros segmentais.
Fortinet atveriami vartai
Fortinet atveriami vartai puikiai dera su įvairiomis tvoFortinet atveriami vartairomis ritiniuose: Pantanet, Fortinet, Resitor.
Varteliai ir vartai Egidia
Varstomi varteliai ir vartai Egidia su universaliu užpilVarteliai ir vartai Egidiadu dera prie visų aptvėrimo tipų.
Nylofor atveriami vartai
Nylofor atveriami vartai
Nylofor atveriami vartai yra viengubi ir dvigubi su Nylofor užpildu. Jie idealiai dera su Nylofor segmentinėmis tvoromis.
Robusta atveriami vartai
Viengubi iRobusta atveriami vartair dvigubi Robusta atveriami vartai su strypų užpildu, pritaikytų stulpelių, vyrių, užrakto ir įžeminimo varžto sistema.
Gembiniai slenkantys vartai Egidia
GembiniaGembiniai slenkantys vartai Egidiai stumdomieji vartai Egidia – vartai, kurie veikia užtikrintai, patikimai, be trikdžių, kad ir kokios būtų oro sąlygos.
Robusta slenkamieji vartai
SlenkRobusta slenkamieji vartaiančių Robusta vartų dizainas, konstrukcija ir apdaila yra profesionalių montuotojų, besinaudojančių Betafence technologinėmis žiniomis, sukauptos praktinės patirties rezultatas.

6. Pintas tinklas

Pintas tinklas yra vienas iš Betafence produktų, kuris yra labai paklausus bei geriausiai tinkamas naudoti žemės ukyje:

Ursus®

Ursus®

Ursus – idealus sprendimas aptveriant pievas, gyvulius, taip pat žemės ūkio plotus.

7. Kilnojamosios tvoros

Kilnojamosios tvoros yra neatsieinama kiekvienos statybų aikštelės dalis. Kilnojamosios tvoros ypač gerai pritaikytos statybų aikštelėm, kadangi jas yra lengva išrinkti/surinkti, bei lengvai aptverti įvairius objektus.

Tempofor®

Tempofor®

Užtvarų sistemos naudojamos laikinai apsaugai ir žmonių, transporto priemonių bei prekių kontrolei.

8. Gabionai

Gabionai yra skirti formuoti modernią architektūrą bei krantinių, upių vagų ir pan. sutvirtinimui. Šie statiniai yra ne tik funkcionalūs, bet ir užtikrina gražų estetinį vaizdą, gabionai puikiai tinka formuoti individualų savo namų kiemo stilių. Kūrybos laisvė čia neribojama, gabionus galima užpildyti įvairiausiomis medžiagomis (akmenimis, mediena, drožlėmis ir pan.), taip priderinat sieną prie esamų objektų.

Visos Betafence tvoros ir kiti produktai yra gaminami naudojantis aukščiausiomis technologijomis, o sukaupta daugiau nei šimto metų patirtis, leidžia užtikrinti, kad klientai bus patenkinti iš šios kompanijos įsigyta segmentine tvora ar kitais aptvėrimų sistemų gaminiais.