Tinklinės Tvoros

Betafence įmonė gamina ir tiekia patvarias bei ilgaamžes tinklines tvoras, vielines tvoros aptvėrimo sistemas tinkamas tiek vidaus kiemo apsaugai, tiek mokyklos, pramonės ar verslo aplinkos aptvėrimui. Tinklinių tvorų asortimente taip pat pateikiami sprendimai žemdirbiams ir gyvulių augintojams.

Tinklinių Tvorų patikimumo užtikrinimas

Tinklinių tvorų pagalba užsitikrinsite ne tik patikimą apsaugą, bet ir ilgaamžę. Patvarus metalinės tvoros tinklas yra pagamintas naudojant aukštos kokybės plieną, todėl gali būti naudojamas bet kurioje vietoje ar aplinkoje, bet kokiomis oro sąlygomis. Šios tvoros yra labai ekonomiškos ir patvarios. Kiekviena tvoros dalis yra cinkuota, įskaitant stulpus, vielą, pagrindą ir rėmus. Tarnaus Jums daugelį metų be jokios papildomos priežiūros. Vielines tvoros kainos yra santykinai nedidelės, ypač palyginus su betoninės tvoros kaina. Apsauginių sistemų montavimas yra greitas ir paprastas.

Tinklinės tvoros yra cinkuotos ir padengtos poliesterio danga. Šie aptvarai paprastai būna dviejų pagrindinių spalvų: žalia ir juoda. Tokios spalvos padeda tvoroms susilieti su aplinkiniais augalais ir apželdinimais, suteikiant diskretišką ir estetišką eksterjero vaizdą.

Tinkliniai aptvarai yra labai lengvai pritaikomi prie kiekvienos teritorijos dizaino ir maketavimo aspektais. Šio tipo tvoros gali būti pritaikytos, kad atitiktų beveik visus įmanomus reikalavimus ir padėtis. Tinklinės tvoros gali būti lengvai perkeltos į kitą vietą arba pratęstas, tai yra ypač patogu tiek biudžeto ar saugumo klausimais. Vielinės tvoros yra pigios, pasižymi didžiuliu funkcionalumu, todėl yra vertingas pasirinkimas kaip apsaugos sistemos dalis.

Tvoros tinklas apsaugai nuo žvėrių

Aptvėrimai apsaugai nuo laukinių žvėrių turi atitikti daug griežtesnius parametrus, nei standartinis tvoros tinklas. Naudojami aptvėrimai turi būti tinkamo aukščio ir tvirtumo, kad žvėrys negalėtų jų sulaužyti arba perlipti, todėl gaminant šias aptvarų sistemas kuria  laikomasi griežtų kokybės standartų. Tokie aptvarai yra padengiami trijų sluoksnių danga, kaip pavyzdžiui, 2,5 mm skersmens plieno viela padengiama ne mažesniu kaip 240 g/m2 storio sluoksnius, tai yra tris kartus daugiau, nei įprasta cinkuota viela.


Betafence pagal žvėrių rūšis gamina šias tinklines tvoras:

Elnių aptvėrimui:
· Aptvaro aukštis 2 m;
· Min nutraukimo jėga 4000 – 5000 N;
· Akių aukštis: horizontalios vielos išdėstytos kintamu tankiu 10, 15 arba 20 cm atstumais;
· Akių plotis: 15 arba 30 cm, priklausomai nuo žvėrių tankio.

Stirnų aptvarai:
· Visas aukštis 1,6 m;
· Min nutraukimo jėga 4000 N;
· Akių aukštis: horizontalios vielos išdėstytos kintamu tankiu 10, 15 arba 20 cm atstumais;
· Akių plotis: 15 arba 30 cm.

Šernų aptvėrimui:
· Tvoros aukštis 1,6 metro;
· Min nutraukimo jėga 5000 N;
· Akių aukštis 15 cm;
· Akių plotis: 15 cm.

Kiškių, triušių aptvėrimui:
· Mažų akių tinklas (5cm);
· Galimas aukštis 50, 80, 10 cm.

Betafence sukurtos montavimo konstrukcijos leidžią skirtingas dalis sujungti keliais greitais veiksmais.

Tvoros tinklo montavimas

Betafence gaminamus tvoros tinklus gali sumontuoti kompanijos specialistai, tačiau speciali gaminių konstrukcija leidžia montavimo darbus gana nesudėtingai atlikti ir patiems. pasižymėjus aptvėrimo ribą ir įtvirtinus stulpelius, tvoros tinklas pritvirtinamas keliais nesudėtingais veiksmais:

  1. Vienas tinklo ritinio galas tvirtinimas prie pirmojo stulpelio ir išvyniojant ištempiamas iki sekančio.
  2. Tinklas prie  stulpelio pritvirtinamas sąvaržomis.
  3. Tinklo gale pritvirtinamos įtempimo šukos ir tinklas įtempiamas.
  4. Įtempus tinklą jis pritvirtinamas plieninėmis sąvaržomis.
  5. Jeigu reikia, įtempimo stiprumas pakoreguojamas specialiomis replėmis.

* – skirtingų produktų montavimas gali skirtis. Visada sekite gamintojo nurodytomis konkrečiomis instrukcijomis.

Taip kviečiame peržiūrėti   tinklinės tvoros montavimo video.

Platus asortimento pasirinkimas

Kiekvienu atveju kompaniją pasiruošusi rasti tinkamiausią sprendimą ir yra pasiruošusi patenkinti ieškančių ir aukščiausios kokybės ir tiesiog mažiausios kainos segmentinės tvoros. Sugebėjimas rasti tinkamus sprendimus, kompaniją ir padarė savo srities lydere visame pasaulyje. Dėl Jums tinkamiausios tinklinės tvoros ir sužinoti jos kainą galite pasikonsultuoti su Betafence atstovu Baltijos šalyse.