Tvora, sauganti žaidimų aikšteles

Artėjant 2011 metų pabaigai, daugelis Lenkijos mokyklų gali džiaugtis naujomis, saugiai įrengtomis žaidimų ir sporto aikštelėmis. Tai Lenkijos vyriausybės ir kompanijos Betafence bendradarbiavimo rezultatas. Lenkijos valdžia iki metų pabaigos užsibrėžė įrengti ir apsaugoti iki 1000 tokių vaikų užsiėmimo sportų ir žaidimams vietų. Taip pat, įgyvendinant projektą buvo labai svarbu numatyti, kad rezultatas tenkintų aukštus saugumo reikalavimus ir būtų garantuotas ilgaamžiškumas.

Tvora mokyklos žaidimų aikštelėje

Tvora Lopuszna mokykols žaidimų aikštelėje

Betafence turėjo užtikrinti, kad tvora būtų:

  • saugi ir vaikams, ir praeiviams;
  • tvirta ir atspari;
  • ilgai tarnautų ir būtų minimalios eksploatacijos išlaidos;

Specialiai šiems reikalavimas išpildyti Betafence sukūrė aptvėrimo sistemą „Orlik“ (lietuviškai „Mažasis erelis“). Toks pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai – šios sistemos dėka, mažieji tikrai gali jaustis apsaugoti ir drąsiai žaisti bei sportuoti. Tvoros vartai su cilindrinės spynos užraktu

Segmentinė tvora komplektuojama su viengubais arba dvigubais atveriamais tvoros vartais, kuriuose įmontuotas cilindrinės spynos užraktas. Vielos tinklas yra itin tvirtas ir atsparus. Tinklo vielos storis  3,5 mm, tad tvora puikiai atlaiko smūgius kamuoliais ir dėl to nekeičia savo formos. Orlik sistemos tvorų elementai, kaip ir kitos jų gaminamos metalinės tvoros, yra cinkuoti ir padengti plastiko sluoksniu, tai užtikrina, kad tvora bus atspari korozijai ir tarnaus ilgai.

Tvoros sistemos Bachowice

Betafence tvora įrengta Bachowice

Iki šios dienos Lenkijoje jau įgyvendinta didžioji dalis šio projekto, o Betafence dalyvavimas jame, dar kartą pavirtina, kad kompaniją naudodama aukštas technologijas ir didelę sukauptą patirtį, sugeba užtikrinti aukštą savo produktų kokybę.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.