Tvora statybų aikštelėse

2011 metais statybų sektoriui po truputį rodant atsigavimo ženklus, rengiamos statybų aikštelės, kurioms reikalingi aptvėrimo sprendimai. Betafence siūlomas sprendimas – tvora Tempofor. Šios metalinės tvoros yra greitai montuojamos ir lengvai kilnojamos, todėl jas jau naudoja daugelis statybų bendrovių.

Tvora statybų aikštelėms aptvertiŠi mobili aptvėrimo sistema gaminama suvirinant cinkuotą vielą ir tvirtinant ją prie rėmo, pagaminto naudojant apvalius profilius, kurie taip pat padengti cinko sluoksniu. Tokia tinklinės tvoros konstrukcija leidžia ją pagaminti itin lengvą, bet tuo pačiu garantuojamas tvirtumas ir patikima apsauga nuo korozijos. Tvorų panelės montuojamos į plastiko, betoninį arba perdirbtų medžiagų pamatą. Pamatų blokeliai sujungiami naudojant kablius, varžtų jungtis ar vielos kilpas.

Tvora pagaminta taip, kad jos panelę lengvai galima paversti į vartus, apačioje pritvirtinus ratuką. Jeigu statybų aikštelei norima suteikti daugiau privatumo ir saugumo – galima įrengti papildomą priedangą.

Tempofor yra vienareikšmei efektyvesne nei medinė tvora, kuria aptvertas statybvietes dar galima kartais išvyksti, ji ne tik pasižymi ilgiu tarnavimo laiku, bet jos sumontavimas ir perkėlimas yra itin paprastas ir greitas. Dėl tvoros lengvos konstrukcijos ji gali būti nesunkiai pristatoma ir įrengiama įvairiausiose vietose, ar ji būtų reikalinga judrioje senamiesčio gatvėje, ar tvora aptveriamas statomas namas sodo bendrijoje.

Ši tvora, kaip ir kiti Betafence produktai, gaminama naudojant aukščiausias technologijas, atliekant gaminių atsparumo testus prieš pateikiant juos rinkai, kas garantuoją puikią kokybę.

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.