Tvoros panelės Barofor®

Sukurta naudoti, kai ypatingas dėmesys yra skiriamas apsaugai, saugumui ir ribų nustatymui.

Sistemos naudojamos aptverti pramoninės paskirties pastatus, komunalines paslaugas teikiančias įmones, stadionus, viešos paskirties pastatus, privačias valdas, mokyklas, parkus bei žaidimų aikšteles.

Privalumai

Tvirtumas

Ypatingą tvirtumą garantuoja unikalūs, lakštinio tipo tuščiavidurio profilio viršutiniai ir apatiniai strypai su suvirintais vertikaliais vamzdeliais.

Estetinis vaizdas

Naudojant paneles, sukuriama tvirta ir be galo puošni bei elegantiška apdaila. Skirta profesionaliam aptvėrimui, sukuriant ir išlaikant nepriekaištingą dizainą. Panelių stulpeliai ir vartai sukurti siekiant to paties detalumo.

Šios tvoros priskiriamos prie profesionalių, šiuolaikiško dizaino tvorų.

Saugumas

Visos sistemos atitinka aukščiausius standartus aptveriant parkus, mokyklas ir žaidimo aikšteles.

Lengvas montavimas

Sistema sukurta taip, kad ją būtų nesunku įrengti, o visas sudedamąsias dalis lengva sujungti ir paslėpti.

Pritaikymas

  • Pramoniniams pastatams
  • Visuomeniniams pastatams
  • Vaikų žaidimų aikštelėms
  • Mokykloms
  • Parkams
  • Komercinėms patalpoms

Panelės

Galima įsigyti 4 skirtingų rūšių paneles, kurių aukštis yra nuo 1,0 m iki 2,4 m.

Visos panelės pagamintos iš lakštinio tuščiavidurio profilio horizontalių strypų su apskrito bei kvadratinio skerspjūvio, vertikaliai einančiais vamzdeliais. Siekiant patenkinti vizualinio dizaino sukūrimo bei apsaugos funkcijų atlikimo reikalavimus, galima įsigyti įvairių stilių tvoras.

Lenktas viršutines dalis geriausiai naudoti tuomet, kai saugumas yra visų svarbiausias, pavyzdžiui, aptveriant vaikų žaidimo aikšteles. Ten, kur reikalinga apsauga, galima naudoti apskrito arba rombo skerspjūvio tiesius vamzdelius su kampu nupjautomis viršutinėmis dalimis, neleidžiančioms perlipti.

tvoros panelėsStulpeliai

Stulpai pagaminti iš 60 x 60 x 2 mm skerspjūvio plieno vamzdžio. Viršutinė jų dalis uždengta plastiko dangteliais.

Vartai

Barofor® paneles, pagamintas iš stačiakampio ir apvalaus profilio vamzdžių, galima puikiai integruoti su viengubais ir dvigubais atidaromais Robusta® vartais. Barofor® Deco sistemai gaminami specialaus asortimento viengubi ir dvigubi atidaromi vartai.

Spalvos

tvoros spalvos

Iš viso Betafence gali pasiūlyti 7 Classic ir 3 Prestige spalvų gaminius (metališkas ar struktūrines dangas). Pagal užsakymą galimos ir kitos (ne iš mūsų RAL paletės) spalvos.

This entry was posted in Produktai. Bookmark the permalink.