Užtvaros ir apsaugos skydai – patikima didelio masto renginių apsauga

Jūsų planuose nusimato masinio rengino apsauga? Tuomet rinkitės patikimas laikinas Tempofor tvorų sistemas

Didelio masto renginiai reikalauja ypatingos specifinės apsaugos. Tik tinkamas koordinavimas gali padėti užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką didelio masto renginių metu.

Aukštos kokybės užtvaros arba panelių sistemos – tai vienas iš svarbiausių masinio renginio saugumą užtikrinančių elementų. Taip pat jos palengvina renginio dalyvių srauto koordinavimą, apsaugo nuo įsiveržimo į auditorijai ribojamas zonas ir į panikos vietas bei padeda užtikrinti saugią dalyvių evakuaciją.

Mobilios Tempofor C užtvaros

Mobili Tempofor C sistema – tai patikimas barjeras, padedantis atskirti renginio dalyvius nuo koncertų scenos arba sporto varžybų. Šis barjeras yra pagamintas iš suvirintų panelių, kurios vėliau karštuoju būdu yra padengiamos cinku. Dėl karšto cinkavimo metodo ši  tvoros sistema yra atspari oro sąlygoms ir ją galima naudoti ne vieną kartą.

Mėgaukitės renginiu!

Tvora, suprojektuota iš Tempofor užtvarų, ne tik aiškiai pažymi dalyviams skirtą zoną, bet ir padeda sulaikyti link scenos, kurioje vyksta roko koncertas, stumiamą minią. Tempofor C4 – geriausias sprendimas tokiais atvejais. Tempofor C4 – tai tvirtas barjeras, kurį po masinio renginio galima sulankstyti ir patogiai laikyti sandėlyje.

Stumiamą minią sulaikanti užtvara

Siekiant apsaugoti masinio renginio zoną nuo stumiamos minios, jūs taip pat galite rinktis Tempofor C1 ir C2 Medium užtvaras, kurios yra suprojektuotos pėsčiųjų srauto kontrolei. Ypač stiprios Tempofor C2 užtvaros, užpildytos 19 vertikalių vamzdžių su specialia jungties sistema, apsaugančia tvorą nuo kilnojimo, yra puikus pasirinkimas. Taip pat C2 Combi tvirtas užtvaras galima naudoti ne tik masinių renginių aptvėrimui. Jas galima suprojektuoti ir panaudoti kaip efektyvią patekimo kontrolės sistemą arba minios stebėjimui.

Laikinos Tempofor panelės – apsauga daugelyje renginių

Saugumas – tai aukštesnės rizikos sporto renginių pats svarbiausias keliamas prioritetas. Pvz.: įsiutusių fanų ar laipiojimo tvora sustabdymui, puikiai tinka itin tvirtos konstrukcijos Tempofor F „anti lipimo” panelės ir labai siauri tinklai. O ypatingo stebėjimo nereikalaujantiems masiniams renginiams puikiai tiks ir Tempofor F panelės. Vietoms, kurias reikia apsaugoti nuo pašalinių žmonių, galima naudoti ir Tempofor B paneles, pagamintas iš karštai cinkuoto, trapecijos formos lakštais užpildyto plieninio rėmo.

Mobilūs turniketai ir stumdomi vartai

Didelio masto renginyje naudojama laikina tvora gali būti papildyta mobiliais Tempofor turniketais, Tempofor C5 srauto kontrolės sistema arba seniau paminėta Tempofor C2 Combi. Laikinos Tempofor sistemos turi atskirus ir tvirtus stumdomus vartus, pagamintus Egidia vartų pagrindu.

Tempofor mobilios ir tvirtos sistemos

Tempofor sistemos yra ne tik patikimos, bet jas patogu surinkti, transportuoti ir sandėliuoti. Dėl didelio atsparumo korozijai tvoros sistemas galima naudoti daugelyje renginių daug metų.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.