Zenturo tvora dabar dar saugesnė

Naudodami Zenturo sieną savo kiemo eksterjerą suformavote originaliais sprendimais arba įrengėte unikalų savo nuosavybės aptvėrimą? Daugelis su pavydų žvelgia į Jūsų kūrybiškus sprendimus, tačiau Jūs greičiausiai labai dažnai nerimaujate ir tikrinate, norėdami įsitikinti ar sienos užpildas vis dar vietoje.

Nuo šiandien Jūs galite būti ramūs. Sienos viršuje pritvirtinkite apsauginę apdailos juostą.

Apdailos juosta, tai suvirintos 4,15 mm skersmens vielos segmentas su 115 x 50 mm akutėmis. Juosta yra 115 mm pločio ir 1900 mm ilgio, padengta metalo antracito BF7016M spalvos poliesterio sluoksniu.

Pirmiausia Jums reikia lygiagrečiai sujungti dvi metalinių tvorų Zenturo paneles tvirtinant jas prie Zenturo arba Becaclip stulpų ir susidariusią ertmę užpildyti bet kokia Jums tinkančia medžiaga. Ant viršaus dedama apdailos juosta, kuri prie Zenturo panelių pritvirtinama naudojant Fortinet nerūdijančio plieno sąvaržas, tvirtinimo vielą ar bet kokius kitus tvirtinimo elementus.

 Apdailos juosta apsaugo Zenturo sieną nuo galimų vandalizmo pavojų (užpildas gali būti pavogtas vagių ar išnešiotas vaikų) arba nuo gyvūnų veiksmų (jei siena užpildyta vytelėmis ar šakomis, šias medžiagas savo tikslams mielai gali „pasisavinti” paukščiai).

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.